укр | english
 
 
Листи

До Державної податкової адміністрації у Львівській області

27 червня  2006 року

Члени Асоціації " Європейська спілка транспортників України" надають транспортно-експедиційні послуги по перевезенню вантажів залізничним транспортом, як по території України, так і за межами митної території України. Перевезення здійснюються із залученням третьої сторони - перевізника. Замовниками перевезень виступають як резиденти, так і нерезиденти України.

У зв'язку з прийняттям змін до Закону України № 168/97-ВР від 03.04.1997 року „Про податок на додану вартість'', внесених Законом України № 2505-ІУ „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік", Асоціація "ЄСТУ" звертається до Вас з проханням надати роз'яснення окремих положень цього Закону щодо оподаткування ПДВ транспортно-експедиційних послуг, які надаються за межами України:

1.    Чи   буде   оподатковуватися   ПДВ   транспортно-експедиційна   послуга   (тариф перевезення), надана нерезидентом резиденту по перевезенню вантажів залізничним транспортом  за   межами   митної  території України  (наприклад,  транзитом  по території Росії)?

1.1. що буде об'єктом оподаткування?

1.2. за якою ставкою /0% чи 20%/?

2.   Чи буде оподатковуватися ПДВ транспортно-експедищйна послуга , яка складається з послуги експедитора та тарифу перевезення, надана резидентом резиденту по перевезенню   вантажів  залізничним  транспортом   за   межами   митної території України (наприклад, при перевезенні із України в Польщу)?

2.1.    що буде об'єктом оподаткування?

2.2.    за якою ставкою /0% чи 20%/?

Відповідь...

 
Про Асоціацію:Діяльність:Члени ЄСТУ:Правова сторінка:Новини:Контакти

Європейська спілка транспортників України© 2006