укр | english
 
 

Підхід – державний!

 У четвер в Чопі,  одному з найбільших транспортних вузлів України, який називають «воротами в Європу», побувала група керівників «Укрзалізниці» на чолі з  заступником генерального директора  Петром Науменко .

Вперше за 11 років існування українських перевантажувальних терміналів різних форм власності посадовець такого високого рівня особисто знайомився з проблемами їх роботи, вивчав можливості існуючих потужностей прикордонної транспортної інфраструктури, перспективи нарощення об’ємів перевантажувальних робіт і напрямки збільшення перевезень через Чопсько-Батьовський транспортний вузол на українському боці кордону. А це - додаткові робочі місця, збільшення надходжень до місцевих бюджетів всіх рівнів, наповнення соціальних програм. Не зважаючи на стислий термін перебування, керівники «Укрзалізниці» побували також в підрозділах Ужгородської дирекції перевезень, ознайомилися з ходом ремонту рухомого складу в локомотивному депо ст.Чоп, спілкувались із рядовими працівниками залізничного транспорту.  

Після вивчення стану справ заступник Генерального директора «Укрзалізниці» провів робочу нараду з підлеглими та за участю керівників перевантажувальних терміналів. Головною відмінністю цієї наради було те, що всі її учасники мали можливість висловити своє бачення всіх проблемних питань, які накопичувалися роками на даному транспортному переході та пропозиції щодо подальшої взаємодії. Детально обговорено всі проблеми, пов’язані з майбутнім створенням у м. Чоп міжнародного транспортно-логістичного центру як це давно уже передбачалося рядом державних програм. Концепцію створення МЛЦ розроблено ще 2005 році Асоціацією «Європейська спілка транспортників України».

Вміння Петра Науменка вислухати опонента або підлеглого, намагання глибше вникнути в проблемне питання для визначення шляхів його вирішення дозволило конструктивно підійти до визначення шляхів їх вирішення.  Лейтмотивом цієї зустрічі з впевненістю можна визначити заклик до об’єднання зусиль на розбудову української економіки.

Прийнято також рішення про необхідність створення постійно діючого колегіального органу для оперативної координації спільних дій всіх структур, причетних до перевезень та обробки зовнішньоторговельних та транзитних вантажів.

Такий державницький підхід до проблем терміналів – запорука того, що в наших колективах з’явилася добра перспектива на майбутнє.

Про Асоціацію:Діяльність:Члени ЄСТУ:Правова сторінка:Новини:Контакти

Європейська спілка транспортників України© 2006