укр | english
 
 
ICC Ukraine

Указом Президента України № 845/2011 з нагоди 20-ї річниці Незалежності України Володимиру Щелкунову, Президенту ICC Ukraine, присвоєно орден «За заслуги» І ступеня.

 

Президія Громадської ради визначає нові орієнтири співпраці.

 

В.Щелкунов: политика - это концентрированная экономика

Вийшов в світ перший випуск інформаційного бюлетеню ICC Ukraine. Переглянути його в форматі pdf можна тут

ПРІОРИТЕТНІ ПРОЕКТИ  ICC Ukraine (doc)

Проект ICC Ukraine «Інвестиції в Людей – стандарт ведення сучасного бізнесу»

В ICC Ukraine поступила информация от Министерства экономики Украины о заинтересованности швейцарских торговых сетей MIGRO и COOP в переговорах с украинскими производителями следующих продуктов:

1. Свежие грибы (лисички, белые)

2. Черника

3. Ряд видов охлажденной рыбы

4. Мясо зайца и фазана

5. Твердый алкоголь

6. Игристые вина

Заинтересованным обращаться в региональные представительства ICC Ukraine.

Лист від ICC Ukraine щодо організації представництва українських компаній в Балканських країнах, Греції та Болгарії.

У першій декаді липня делегація ділових кіл Національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з робочим візитом відвідала Китай. Про мету поїздки, особисті враження від перебування  у Гонконзі, Шанхаї та Пекіні, головні теми бізнесової зацікавленості китайських партнерів та можливості використання китайського досвіду у сьогоднішніх українських реаліях наш кореспондент веде розмову з учасником поїздки, головою Закарпатського регіонального представництва ICC Ukraine, депутатом обласної ради Ф.Г.Харутою.

Ефективна взаємодія влади, бізнесу та громадських організацій можлива за умови чіткого поділу зон відповідальності кожного з партнерів.

За ініціативи Закарпатського регіонального представництва ICC Ukraine, яке очолює співголова асоціації ЄСТУ Федір Харута, 17 червня 2010 року в м. Ужгороді відбувся міжрегіональний інвестиційний форум «Пріоритетні напрямки забезпечення подальшої інтеграції України у європейську та світові економічні системи. Туризм, енергетика, транспорт - сучасний стан та нові інструменти стимулювання розвитку регіонів».

Структура регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) у Закарпатській областіі

Угода про співробітництво між Карпатським центром асоціації ЄСТУ та регіональним представництвом УНК МТП (ICC Ukraine) в Закарпатській області.

 
Про Асоціацію:Діяльність:Члени ЄСТУ:Правова сторінка:Новини:Контакти

Європейська спілка транспортників України© 2006